Spodky MOIRA Trio Comfort - TR/DNC

Výpredaj - 30%
Cena s DPH:
34,00 € 23,80 €
Cena bez DPH:
28,33 € 19,83 €
Obj. čislo:
910821
-+

Spodky MOIRA Trio Comfort - TR/DNC

Spodky MOIRA TRIO sú vhodné od bežných, až k vysoko záťažovým aktivitám, ideálne sú zvlášť pre zimné a vytrvalostné športy a pre veľmi studené počasie.

TRIO udrží teplo aj pri nižšom fyzickom výkone, pri zachovaní dobrej priedušnosti. Vhodné sú predovšetkým v zime, alebo v chladnejšom počasí.
Termo spodky hodia aj pod neoprény do chladnej vody.

Táto pletenina je trojvrstvová. Najbližšie pokožke sú, rovnako ako u materiálu plyš, slučky polypropylénového vlákna. Ďalšia vrstva je tvorená väzbovou konštrukciou umožňujúcou rýchly transport kapilárnej vlhkosti. Posledná, najtenšia vrstva dokáže túto vlhkosť zachytiť a odpariť v nečakane veľkom množstve. Rozdielne vlastnosti vlákien a ich rozdielny podiel v celkovej architektúre pleteniny dokážu pri rýchlom transporte vlhka zabezpečiť dokonalé zateplenie pokožky.

TRIO udrží teplo aj pri nižšom fyzickom výkone, pri zachovaní dobrej priedušnosti.

Základný materiál 100% polypropylén MOIRA – funkčné vlákna na báze polypropylenu.

Gramáž: 245g/m2
Vrstva oblečenia: druhá, tretia
Farba: zelená

VEĽKOSŤ: XXL
  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť