GFT Gummiformteile GmbH, Nemecko

    

Spoočnosť Gummiformteile GmbH (gumové výlisky) má svoje sídlo medzi mestami Appenrode a Niedersachswerfen v Nemecku. Založili ju v roku 1992 akcionári Uwe Doernbrack a Dieter Rzepus. Firma mala v tom čase 8 pracovníkov a vyrábala technické gumové výlisky na zákazku v lisovacom procese.

Vďaka selektívnym investíciám a akvizíciám sa stupeň známosti spoločnosti rýchlo zvýšil.

Rozmanitosť technických gumových výliskov na zákazku sa zvýšila zavedením technológie nástreku. Spoločnosti po celom Nemecku sú zásobované produktmi Gummiformteile GmbH. Spoločnosť dnes zamestnáva 32 ľudí.

V roku 1995 začala spoločnosť s výrobou a predajom poľovníckych potrieb pod názvom WEGU-GFT. Tento výrobný program obsahuje vybavenie pre poľovníctvo, ako aj výrobky na ochranu zvierat. Pre svoju rozmanitosť sú produkty WEGU-GFT známe u zákazníkov v Európe aj v zámorí.

Spoločnosť je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001. 

  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť