MAK - Kilic Feintechnik GmbH, Nemecko

 

  

Spoločnosť MAK - Kilic Feintechnik GmbH je účasťou MAK Group, ktorá je vo vlastníctve globálnych spoločností s medzinárodnými tímami pozostávajúcimi s technikov, dizajnérov produktov, poľovníkov, športových strelcov a taktických používateľov.

Michael Ali Kilic,  majiteľ spoločnosti MAK, ktorá sídli v nemeckom meste Schweibheim vybudoval firmu, ktorá je lídrom na medzinárodnom trhu s špecializovanými výrobkami, kde obchoduje na základe inovatívnych nápadov, nekompromisnej kvality za primeranú cenu a využívajúc mnohé patentované stavebné prvky. Špecializuje sa nielen na montáže pre teleskopické zameriavače a iné príslušenstvo pre lovecké zbrane, ale v poslednom období aj na vlastné optické zariadenia, či už nočné videnie, alebo termokamery.

Montáže spoločnosti MAK - Kilic Freitechnik majú záruku 40 rokov, aby splnili najvyššie každodenné požiadavky používateľov na všetkých kontinentoch a zaručujú presnosť, inováciu a dokonalosť.

Keď zákazníci inovujú a vyvíjajú, spoločnosť inovuje a vyvíja riešenia na upevnenie puškohľadov a ostatnej optiky práve pre nich. Toto je jej hlavná úloha.

Vysoko trénovaný a motivovaný tím pracuje s najmodernejšími strojmi a uplatňuje poznatky výskumu a vývoja aby vyriešil všetky požiadavky zákazníkov. Cieľom je vyvinúť, otestovať a vyrobiť tie najlepšie montáže.

Aby ste boli úspešní v poľovníctve, potrebujete presné spojenie medzi puškou a zameriavacím zariadením.  Spoločnosť MAK - Kilic Freitechnik je hrdá na to, že dodáva nielen montáže, ale aj samotnú vlastnú optiku (MAK Storm, MAK cam) a teda strelec dostáva presne ten produkt, ktorý potrebuje. Presnosť, opakovateľnosť použitia, pohodlie a jednoduché použitie sú  kľúčové argumenty, ktorými sa prezentuje  spoločnosť.

  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť