INNOMOUNT, GmbH & CO, Nemecko

      

Spoločnosť Innogun GhmbH & CO bola založená 1. júla 2013, sídli v nemeckom meste Fuchsstadt a v súčasnosti je rozdelená do štyroch divízií - InnoGun, InnoMount, InnoStock a InnoOptic.

Zbrane zohrávali v ľudskej histórii vždy významnú úlohu. Od sečných po strelné zbrane sa vývoj rozbiehal stále rýchlejšie a najmä v posledných storočiach napreduje míľovými krokmi. Aj spoločnosť INNOGUN GhmbH & CO pokračuje v tomto trende a je na tomto poli vysoko iniciatívna. Fascinácia technológiou a vášeň robiť veci znova a znova, lepšie a lepšie charakterizujú túto spoločnosť.  

Výrobky divízie INNOMOUNT zapôsobia jednoduchou manipuláciou. Môžu byť namontované veľmi ľahko a presne dvoma rýchlymi pohybmi rúk, bez potreby akýchkoľvek nástrojov. Výmena zameriavacieho zariadenia je preto otázkou niekoľkých sekúnd. Zostava zaujme svojou nízkou celkovou výškou, extrémnou odolnosťou a pritom elegantnou krásou.

Široký výrobný program pokrýva celé spektrum výrobcov, či už sa jedná o montážne zostavy, alebo optické zariadenia.  

Autokompo, s.r.o. so sídlom vo Zvolene je od 1. júla 2021 výhradným zástupcom pre pradaj produktov INNOMOUNT pre Slovenskú republiku. 

  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť