KONUS, Taliansko

  

Verona je mesto v severovýchodnej časti Talianska, známe ako dejisko milostnej  tragédie Rómeo a Júlia od Williama Shakespeara. Je ale tiež domovom jednej z najrýchlejšie rastúcich spoločností podnikajúcich v segmente optiky - spoločnosti KONUS.

KONUS bol rodinný podnik viac ako 30 rokov. Založil ho v roku 1979 Giuseppe Alberti a začal ako spoločnosť zaoberajúca sa všeobecnou optikou, ktorá vyrába teleskopy, mikroskopy a ďalekohľady na vzdelávacie, profesionálne a osobné použitie. Od začiatku mala spoločnosť jasnú víziu, poskytovať vysoko kvalitné a funkčné výrobky, podporované kompletnými službami, aby sa dosiahla úplnú spokojnosť spotrebiteľov. V priebehu rokov sa táto vízia stala poslaním spoločnosti KONUS.

O takmer 20 rokov neskôr, sa Alberti stretol počas letu s Markom Shoreom, americkým vedúcim úradníkom v kategórii poľovníctva. Rozprávali sa o biznise, o tom ako sa lov často odovzdáva z generácie na generáciu ako tradícia a samozrejme, o rôznych druhoch optiky používanej na rôzne druhy lovu. Alberti okamžite pochopil náväznosť na rodinné tradície ktorých súčasťou optika bola, preto sa rozhodol rozšíriť značku KONUS o kategórie poľovníctva a streľby.

Dnes sa spoločnosť KONUS špecializuje na vytváranie vysokokvalitnej optiky s mimoriadnou hodnotou pre poľovníkov a strelcov na celom svete. Talianske spoločnosti sú známe dizajnom a majú hlboké znalosti o presnosti a kvalite. KONUS stelesňuje túto filozofiu a vytvára vo svojom závode optiku s náročnými špecifikáciami tak, aby zabezpečil, že každý produkt pred uvedením na trh zodpovedá štandardným požiadavkám.

KONUS má širokú škálu produktov, ktoré umožňujú významné zastúpenie vo všetkých dôležitých segmentoch  obchodu s optickými zariadeniami. Výsledkom je lepší a zmysluplnejší vzťah medzi predajcom a maloobchodníkom. Spoločnosť vyvinula rôzne kategórie výrobkov, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a umožňujú spotrebiteľovi viacnásobné použitie na rôzne účely. Výsledkom je širšie povedomie o značke KONUS  medzi zákazníkmi, ktoré zlepšuje lojalitu jej používateľov k značke. Každá kategória výrobkov má svoju vlastnú identitu a je podporovaná správnym tovarom s cieľom poskytnúť maloobchodníkom účinné nástroje na predaj.

KONUS expandoval po celom svete prostredníctvom siete dcérskych spoločností a distribútorov. Spoločnosť verí vo finančnú silu a efektívnosť organizácie vďaka priamemu prepojeniu manažérov firmy a jej vlastníkov so zákazníckou základňou. Vzťah medzi dodávateľom a klientom je teda rýchly pri rozhodovaní, s ohľadom na obchodné potreby a zvýšenie efektívnosti výroby.

V roku 2006 spoločnosť KONUS vstúpila aj a náročný americký trh, kde dodáva širokú škálu streleckej optiky.

Lovci, pracovníci bezpečnostných zložiek a strelci všetkého druhu sa neustále zaujímajú o kvalitu a prístupnosť optiky, vďaka čomu je spoločnosť KONUS jednou z najvyspelejších značiek v tejto stále rastúcej kategórii.

Všetky produkty spoločnosti KONUS sú dodávané s návodmi na použitie v 8 jazykoch (angličtina, španielčina, taliančina, nemčina, francúzština, holandčina, portugalčina a gréčtina), čo môže byť významnou výhodou.

  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť