Noktovízorová predsádka MeoNight 1.1

Cena s DPH:
3 924,00 €
Cena bez DPH:
3 270,00 €
Obj. čislo:
930001
-+

Noktovízorová predsádka MeoNight 1.1

Noktovízorová predsádka pracujúca na princípe zosiľovania zbytkového svetla

Prídavné noktovízorové zariadenie MeoNight je ideálne v kombinácii s klasickými dennými puškohľadmi. Umožňuje lov za úplnej tmy, alebo v extrémne zlých svetelných podmienkach. Môže byť zároveň použité ako monokulár pre pozorovanie v noci bez použití pušky. MeoNight v základnej verzii neobsahuje zväčšenie, ale je možné dosiahnuť 3-násobné zväčšenie pomocou prídavného adaptéru (boosteru). Pri namontovaní na pušku sa o zväčšenie stará samotný puškohľad.

Noktovízor je možné upevniť na puškohľad pomocou picatinny lišty (MIL-STD-1913) a spojiť ho následne s puškohľadom pomocou adaptéru. Druhou možnosťou je napojenie pomocou adaptéru priamo na objektív puškohľadu (za puškohľad) bez nutnosti upevnenia k puške. MeoNight 1.1 je vybavený kvalitným mikrokanálkovým zosiľovačom jasu obrazu, holandským PHOTONIS = GEN II+. FOM: 1250.

• MeoBright - technológia antireflexných vrstiev aplikovaných depozíciami za pomoci iónov, ktorá zabezpečuje brilantný, krištáľovo čistý obraz aj za tých najnáročnejších podmienok.
• MeoDrop - špeciálne hydrofóbne vrstvy odvádzajú vodu, prach a mastnotu z povrchu optických členov, čím napomáhajú udržaniu čistého, brilantného obrazu. Sú založené na princípe lotosového efektu, kde špecifická mikroskopická vrstva spôsobí, že sa nežiaduce prachové alebo vodné čiastočky zhluknú v kvapky, ktoré jednoducho z povrchu šošovky skĺznu. Optické členy opatrené vrstvou MeoDrop sa ľahko čistia a nevznikajú na nich šmuhy.
• MeoNight 1.1 je odolný voči nárazom, vodotesný, plnený dusíkom pre ochranu pred zahmlievaním a je vybavený externou kontrolou jasu.

Fotogaléria k produktu Noktovízorová predsádka MeoNight 1.1

ParameterHodnota
Zväčšenie1x
ObjektívF100 / 56mm
Rozsah zaostrenia (m)10 - nekonečno
Zorné pole (°)12,2
Dosah pozorovania (m)600
Napájanie (V)3V (CR123)
Dĺžka (mm)207
Výška (mm)55
Šírka (mm)83
Hmotnosť (g)638
Indikácia vybitia batérieáno
Automatické vypnutie áno (po 1 hod.)
Životnosť batérie (h)50
  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť