Spodky MOIRA IMARION - IM/DN

Výpredaj - 30%
Cena s DPH:
28,90 € 20,20 €
Cena bez DPH:
24,08 € 16,83 €
Obj. čislo:
910823
-+

Spodky MOIRA IMARION - IM/DN

Funkčné prádlo MOIRA je vyvinuté termoprádlo určené ako pre denné nosenie, tak aj pre najvyššiu fyzickú záťaž v medzných klimatických podmienkach.

Teplotný komfort a psychická pohoda, ktorú ponúka prádlo a oblečenie MOIRA sú jeho neoddeliteľnou súčasťou.
MOIRA oblečenie dokonale odvádza vlhkosť pri zachovaní teplotného komfortu a tým vytvára optimálnu mikroklímu organizmu.


IMARION patrí medzi najvyspelejší materiál firmy MOIRA. Špeciálne konštruovaná pletenina umožňuje používať materiál určený do nižších teplôt OBOJSTRANNE – z rubu aj z líca.
Z vnútornej, rubovej strany, je pletenina opatrená vystupujúcimi rebrami. Pri oblečení výrobku rebrami dovnútra vznikajú kanáliky pomáhajúce vnútornému prúdeniu vzduchu. Tento variant zabezpečuje zvýšenú tepelnú ochranu. Pri oblečení výrobku rebrami von sa pletenina plnou plochou dotýka pokožky a zvýši schopnosť transportu potu.

Základný materiál 100% polypropylén MOIRA – funkčné vlákna na báze polypropylenu.

Farba: oliva

Veľkosť: XXL.
  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť