Pozorovací ďalekohľad NOBLEX NF 10x42 Inception

Novinka
Cena s DPH:
189,00 €
Cena bez DPH:
157,50 €
Obj. čislo:
50588
-+

Pozorovací ďalekohľad NOBLEX NF 10x42 Inception

Ľahký a spoľahlivý - to sú hlavné črty nového viacúčelového ďalekohľadu NOBLEX série Inception.

Vďaka 10-násobnému zväčšeniu a vynikajúcemu pomeru cena / výkon sú ďalekohľady Inception ideálnymi spoločníkmi na cestovanie, turistiku, alebo pozorovanie vtákov. Sú vhodné aj ako ďalekohľady na lov a sledovanie jelenie zveri.

Elegantný, protišmykový gumový povlak NBR umožňuje ďalekohľadu vyzerať veľmi hodnotne. S kvalitnou nemeckou optikou sú tieto ďalekohľady perfektnou voľbou vo všetkých možných scenároch - dokonca aj pri slabom osvetlení.

Púzdro z polykarbonátu odolného voči nárazom bolo navrhnuté tak, aby odolalo pádu z výšky 1,5 metra. Utesnené puzdro a náplň dusíka spôsobujú necitlivosť voči dažďu a vodotesnosť až do hĺbky 1 metra.

Ďalekohľad je vybavený centrálnym zaostrovaním (CF).

Použitie objektívov NOBLEX zaručuje originálnu farebnú reprodukciu a zvýšený kontrast. Obraz sa javí jasnejší, zaostrenejší a priestorovejší. Špeciálne šošovky znižujú farebné strapce a zaručujú tak vysoký stupeň detailov.

Ďalekohľady NOBLEX umožňujú prispôsobenie vzdialenosti oka od šošovky okuláru, čo je zvlášť vhodné pre nositeľov okuliarov. Tí tak majú k dispozícii celé zorné pole. Jednotlivé binokulárne očnice možno nastaviť pootočením očníc v troch západkových krokoch.

Nová optika NOBLEX sa dokonale hodí na sledovanie pascí, na denné kolo v poľovnom revíri, alebo na mnoho ďalších každodenných pozorovacích úloh. Vonkajšie šošovky majú tvrdý povlak.
Ďalekohľad NOBLEX si určite nájde svoje miesto aj na sedadle spolujazdca, alebo medzi muníciou a nožom tak, aby bol rýchlo po ruke. Nemusíte sa obávať škrabancov, alebo oderu. Robustnosť pri love je veľmi dôležitá práve u ďalekohľadov a NOBLEX aj v tomto smere napĺňa najvyššie očakávania.
PARAMETERHODNOTA
Zväčšenie10x
Priemer objektívu (mm)42
Priemer výstupnej pupily (mm)4,2
Vzdialenosť výstupnej pupily od oka (mm)20,5
Stmievací faktor20,5
Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť (m)2,5
Zorné pole (m/1000m)105
ZaostrovanieCentrálne
Dioptrická korekcia (D)+/- 3 dpt
Vodotesnosťdo 1 m
Šírka (v mm)127
Dĺžka (v mm)145
Hmotnosť (g)570
Plnený dusíkománo
  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť