NOBLEX NF 8×56 Inception

Novinka
Cena s DPH:
345,00 €
Cena bez DPH:
287,50 €
Obj. čislo:
50593
-+

NOBLEX NF 8×56 Inception

S maximálnym priemerom šošovky 56 mm je NF 8 × 56 najjasnejším ďalekohľadom v rade NOBLEX.

Špeciálne optimalizovaný pre zlé svetelné podmienky a do súmraku ponúka jedinečný zážitok zo sledovania.

Aby sa zabránilo zahmlievaniu zvnútra pri zmene vonkajšej teploty, sú ďalekohľady naplnené dusíkom.

Púzdro z polykarbonátu odolného voči nárazom bolo navrhnuté tak, aby odolalo pádu z výšky 1,5 metra. Utesnené puzdro a náplň dusíka spôsobujú necitlivosť voči dažďu a vodotesnosť až do hĺbky 1 metra.

Ďalekohľad je vybavený centrálnym zaostrovaním (CF).

Použitie objektívov NOBLEX zaručuje originálnu farebnú reprodukciu a zvýšený kontrast. Obraz sa javí jasnejší, zaostrenejší a priestorovejší. Špeciálne šošovky znižujú farebné strapce a zaručujú tak vysoký stupeň detailov.

Ďalekohľady NOBLEX umožňujú prispôsobenie vzdialenosti oka od šošovky okuláru, čo je zvlášť vhodné pre nositeľov okuliarov. Tí tak majú k dispozícii celé zorné pole. Jednotlivé binokulárne očnice možno nastaviť pootočením očníc v troch západkových krokoch.

Nová optika NOBLEX sa dokonale hodí na sledovanie pascí, na denné kolo v poľovnom revíri, alebo na mnoho ďalších každodenných pozorovacích úloh. Vonkajšie šošovky majú tvrdý povlak.
Ďalekohľad NOBLEX si určite nájde svoje miesto aj na sedadle spolujazdca, alebo medzi muníciou a nožom tak, aby bol rýchlo po ruke. Nemusíte sa obávať škrabancov, alebo oderu. Robustnosť pri love je veľmi dôležitá práve u ďalekohľadov a NOBLEX aj v tomto smere napĺňa najvyššie očakávania.
PARAMETERHODNOTA
Zväčšenie8x
Priemer objektívu (mm)56
Priemer výstupnej pupily (mm)7
Vzdialenosť výstupnej pupily (mm)23,0
Interpupilárna vzdialenosť (mm)59-76
Stmievací faktor21,1
Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť (m)2,5
Zorné pole (m/1000m)111
ZaostrovanieCentrálne
Dioptrická korekcia (D)+/- 4 dpt
Vodotesnosťdo 1 m
Šírka (v mm)143
Dĺžka (v mm)187
Hmotnosť (g)1145
Plnený dusíkománo
  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť