Kolimátor MEOPTA MeoRed 30

Cena s DPH:
385,00 €
Cena bez DPH:
320,83 €
Doba dodania:
Vypredané
Obj. čislo:
930007

Kolimátor MEOPTA MeoRed 30

MeoRed® je najmenší reflexný zameriavač spoločnosti Meopta, s vodotesným batériovým púzdrom. Používa sa ako doplnok loveckých zbraní, pištolí, alebo aj pre montáž na puškohľad.

Puškový zameriavací kolimátor MeoRed je otvorený zameriavací kolimátor s zväčšením 1x. Je ideálny pre rýchle a presné zamierenie cieľa. Zväčšenie 1x umožňuje streľbu s otvorenými obomi očami, čo je dôležité pre zachovanie zorného poľa periférneho videnia.

Pristroj je pri výrobe nastavený na optimálnu pozorovaciu vzdialenosť 40 metrov.

Je skonštruovaný pre presnú streľbu bez paralaxy, rýchlu športovú streľbu (puška, brokovnica, pištoľ - USA 3-gun competition), domácu obranu a L / E misie. Ultra nízky profil je ideálny pre pištole, alebo pre montáž na puškohľad.

MeoRed® obsahuje montážnu lištu Docter®.

Po vložení batérie sa dostane kolimátor do stavu s minimálnym odberom, kedy zámerný bod (ZB) nesvieti, čaká na stlačenie tlačítka. Krátkym stlačením tlačítka sa dostáva do denného režimu. Držaním tlačítka je možné nastaviť jas v celom rozsahu, pričom maximálna a minimálna hodnota sú signalizované trojitým bliknutím ZB. Ak dôjde k uvoľneniu tlačítka, zmení sa smer ladenia, následným stlačením je síce pustené znovu, ale v opačnom smere. Tento efekt je volený z dôvodu rýchlejšieho nastavenia optimálneho jasu.

V prípade držania tlačítka aj počas signalizácie minimálneho osvetlenia v dennom režime, prejde kolimátor do oblasti nízkych jasov - nočný režim. Obdobne pri držaní tlačítka v dobe signalizácie maxima nočného režimu, prejde kolimátor do oblasti vysokých jasov - denného režimu.

Vypnutie sa vykonáva dvojklikom, pri ďalšom zapnutí je vyvolaná vždy stredná úroveň jasu ZB.

Tento kolimátor nemá automatický mód.

Automatické vypnutie po 3 hodinách nečinnosti je signalizované blikaním 50x (svetlo/tma v pomere 4:1)

Pred úplným vybitím batérie začne zámerný bod blikať v pomere 1:1 - nutná výmena batérie (zásuvka na pravej strane kolimátora)

Súvisiace produkty

Fotogaléria k produktu Kolimátor MEOPTA MeoRed 30

ParameterHodnota
Zväčšenie1x
Optický rozmer okienka (mm)23,5 x 17
Priemer červeného bodu (MOA)3
Rektifikačný rozsah horizontálny // vertikálny (MOA)+/- 60 // +/- 60
Rektifikačný rozsah (cm/100m)524 horizontálne, 349 vertikálne
BatériaCR 2032
Životný cyklus batérie (h)1000
Svetelná priepustnosť denná86%
Svetelná priepustnosť súmraková 95%
Manuálny mód intenzity osvetleniaáno
Automatický mód intenzity osvetlenianie
Počet stupňov intenzity osvetlenia plynulé
Dĺžka (mm)47,5
Šírka (mm) 26
Výška (mm)27,4
Hmotnosť (g)30
  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť