BTF - flexibilná balistická vežička pre Z8i

Cena s DPH:
273,00 €
Cena bez DPH:
227,50 €
Obj. čislo:
966179
-+

BTF - flexibilná balistická vežička pre Z8i

Jedna vežička pre všetky eventuality

Balistická vežička BTF (Balistictic turret flex) môže byť použitá ako horná, alebo bočná vežička a môže byť kombinovaná so všetkými dostupnými zámerným osnovami. Môže byť nakonfigurovaná samostatne a umožňuje vám presne nastaviť puškohľad pre streľbu na rôzne vzdialenosti. BTF je možné namontovať bez použitia akéhokoľvek náradia a má blokovací mechanizmus, ktorý vám zabráni neúmyselnému pootočeniu. BTF sa hodí pre všetky modely Z8i.

Ponuka príslušenstva SWAROVSKI OPTIK obsahuje inovatívne výrobky testované v teréne, ktoré zlepšujú funkčnosť puškohľadov a zároveň zabezpečujú, aby boli správne chránené a udržiavané. Každý produkt je dokonale prispôsobený našim optickým zariadeniam a vyniká svojimi vysokokvalitnými materiálmi a vynikajúcim dizajnom.

Fotogaléria k produktu BTF - flexibilná balistická vežička pre Z8i

  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť