Pozorovací ďalekohľad KONUSRANGE 8x42 LRF s diaľkomerom.

Cena s DPH:
890,00 €
Cena bez DPH:
741,67 €
Obj. čislo:
7309
-+

Pozorovací ďalekohľad KONUSRANGE 8x42 LRF s diaľkomerom.

Nový ďalekohľad KONUS RANGEFINDER ponúka cenovo dostupný balík ďalekohľadu s diaľkomerom, ktorý sa ľahko používa a je dostatočne odolný tak, aby splnil všetky potreby lovu. Je vhodný aj na vojenské a taktické použitie.

Hlavný rozdiel medzi prístrojmi KONUSRANGE 8x42 LRF a ostatnými ďalekohľadmi s laserovým diaľkomerom na trhu je ten, že ide o model s osemnásobným (8x) zväčšením, ktorý vám poskytuje širšie zorné pole (FOV) a ultimatívne vás necháva, aby ste držali zviera v ďalekohľade a ľahko ho sledovali. Môže byť vhodný aj pre lovcov v buši, hoci takýto lovci spravidla nepotrebujú sledovať zväčšené priestory buše.

Diaľkomer spĺňa to, čo očakávate, s presným meraním vzdialenosti od 5-1800 metrov a možnosťou skenovania. Môžete tiež meniť medzi metrami, alebo yardmi, nie ste teda obmedzený na jednu, alebo druhú stupnicu tak, ako ostatné modely na trhu.

Ďalekohľad je plnený dusíkom, čo zabezpečuje odolnosť voči zahmlievaniu, je vodotesný a prachu odolný. Plastové telo ďalekohľadu v zelenom ochrannom gumenom puzdre je príjemné na držanie.

Zatiaľ čo väčšina výrobcov ďalekohľadov vám dá iba mäkkú tašku, KONUS vám poskytne tvrdenú tašku na zips pre maximálnu ochranu. Vo vnútri púzdra je nárazová pena a malé vrecko zo sieťoviny na prenášanie doplnkov do terénu. Binokulár sa tiež nemôže pohybovať vo vnútri obalu, pretože ten bol vyformovaný takým spôsobom, ktorý mu v tom bráni.

Laserový diaľkomer je umiestnený v pravom valci. Obidve strany ďalekohľadu majú nastaviteľné dioptrické krúžky.
ParameterHodnota
Typ ďalekohľadukompaktný, s laserovým diaľkomerom
Zväčšenie8x
Priemer objektívu (mm)42
Zorné pole (m/1000m)122
Priemer výstupnej pupily (mm)5,25
Relatívny jas27,6
Súmrakový faktor18,3
Usporiadanie hranolu roof
Druh sklaBAK-4
Dioptrická korekciaáno
Antireflexná optikaáno
Laserový diaľkomer (dosah)5-1800 m
Gumená púzdroáno
Dusíková náplňáno
Hmotnosť (g)1146
  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť