Podstavec pre čistenie zbraní MTM Gun Vise (GV-30)

Cena s DPH:
109,90 €
Cena bez DPH:
91,58 €
Doba dodania:
Na sklade
Obj. čislo:
916565
-+

Podstavec pre čistenie zbraní MTM Gun Vise (GV-30)

MTM GV-30 Gun Vise je alternatívou k oveľa drahším podstavcom na čistenie zbraní. Spĺňa všetky nároky na puškárske práce, alebo na vykonávanie údržby na väčšine dlhých guľových zbraní, včetne brokových, alebo vzduchových zbraní. Tento podstavec na čistenie zbraní / zverák je plný všetkých funkcií, ktoré nájdete v drahších modeloch.

Gun Vise MTM sa vyznačuje rýchlou, jednoducho nastaviteľnou svorkou a bezpečným držaním zbrane bez poškodenia. Vidlice sú umiestnené vysoko a nízko, čo umožňuje vyrovnať náklon zbrane pri údržbe, alebo nakloniť pre vysúšanie . Hlavne strelných zbraní sú bezpečne držané pre ľahké čistenie.

Usporiadajte si materiál do 14-tich samostatných priehradok vrátane malého rozdeleného zásobníka, ktorý sa posúva, aby ste odkryli viac priehradiek v základni pre menšie a ľahko stratiteľné predmety. Jedenásť držiakov pre nástrčkové kľúče zakomponovaných do jednotky, sa rovnako dobre hodí aj pre rôzne čistiace kefky. Ak venujete veľkú pozornosť detailom, všimnete si, že je k dispozícii miesto na držanie dvoch čistiacich tyčí na prednej strane podstavca, ako aj dvoch skrutkovačov na boku.

Už sa nesnažte zistiť kde by ste mali uložiť vašu zbraň počas údržby, alebo nastavovania.

MTM Gun Vise je vyrobený z odolného polypropylénového plastu odolného voči chemikáliám a rozpúšťadlám, je vyrobený tak, aby vydržal.

Stojan sa neodporúča používať na nastreľovanie zbraní!!!

Fotogaléria k produktu Podstavec pre čistenie zbraní MTM Gun Vise (GV-30)

  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť