• Úvod
 • >>
 • Plynová pištoľ BRUNI NEW POLICE kal. 9 mm BLACK

Plynová pištoľ BRUNI NEW POLICE kal. 9 mm BLACK

Cena s DPH:
49,00 €
Cena bez DPH:
40,83 €
Doba dodania:
Dočasne vypredané
Obj. čislo:
970061

Plynová pištoľ BRUNI NEW POLICE kal. 9 mm BLACK

Bruni Police je replikou známeho modelu Walther PPK - pištoľ Jamesa Bonda.

Samonabíjacia pištoľ talianskej výroby, menšej celokovovej konštrukcie zo zliatiny ZnAl doplnená o čierne plastové črienky.

Povrchová úprava má realistický vzhľad, takmer identický skutočnej verzii tejto zbrane.

Kapacita zásobníka je 5 nábojov 9mm PA.

Pištoľ je voľno-predajná od 18 rokov. Pre splnenie podmienok predaja tejto zbrane bez nutnosti vlastníctva zbrojného pasu je hlaveň opatrená prepážkou z tvrdokovu, ktorá 100% zabráni výstrelu akéhokoľvek iného náboja, ako plynového poplašného - štartovacieho, plynového PV, PV-S či CS náboje.

Bruni Police je vybavená Double Action - DA - spúšťovým mechanizmom, pri stlačení spúšte dochádza zároveň k natiahnutiu kohúta.

NEW POLICE je tiež vybavená poistkou, ktorá zabráni nechcenému výstrelu. Poistka je ľahko dostupná v zadnej časti zbrane vedľa kohúta.

Plynová pištol Bruni New Police je balená spolu s nadstavcom pre odpaľovanie pyrotechniky o priemere 15 mm pre plynové pištole a kefkou na čistenie komory pre náboj v hlavni.

Typ zbrane- pištoľ
Kaliber - 9 mm PA Blanc
Režim streľby - polo-automatický
Typ spúšte - duoble action (DA)
Kapacita zásobníka - 5
Celková dĺžka - 153 mm
Celková výška - 115 mm
Celková šírka - 30 mm
Hmotnosť - 630 g

NÁKUP EXPANZNEJ ZBRANE:
Expanzné zbrane (plynové zbrane) môžete od 1.2.2022 nadobudnúť iba osobne, a to návštevou kamennej predajne. Predaj na diaľku (online) nie je možný!
Na zakúpenie v kamennej predajni potrebujete tzv. povolenie na nákup, ktoré Vám vydá príslušné policajné oddelenie zbraní podľa miesta Vášho bydliska. Pred návštevou oddelenia zbraní je potrebné mať už vybratý konkrétny model expanznej zbrane, pretože povolenie na nákup sa vydáva už na konkrétny model.
Po zakúpení takejto zbrane sa musíte vrátiť späť na oddelenie zbraní a nadobudnutie ohlásiť. Na základe ohlásenia nadobudnutia Vám polícia zbraň zaeviduje a vydá Vám tzv. kartu (preukaz) zbrane.
V prípade nejasností prosím kontaktujte miestne príslušné oddelenie zbraň!
Pre vlastníkov platného zbrojného preukazu kategórie D je uvedená zbraň voľne predajná v kamennom obchode.

POZN: Zbraň je možné zakúpiť len osobne v predajni - dostupnosť a cenu si telefonicky preverte.

Fotogaléria k produktu Plynová pištoľ BRUNI NEW POLICE kal. 9 mm BLACK

  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť