Nôž s pevnou čepeľou GLOCK FM 78 Field knife - čierny

Akcia - 12%
Cena s DPH:
33,90 € 29,90 €
Cena bez DPH:
28,25 € 24,92 €
Doba dodania:
Momentálne vypredané
Obj. čislo:
922890
-+

Nôž s pevnou čepeľou GLOCK FM 78 Field knife - čierny

FM 78 je univerzálny nôž s pevnou čepeľou bajonetového typu, ktorý s prehľadom poslúži pri plnení rozličných úloh. Vybavenie Glock bolo špeciálne vyvinuté a testované podľa požiadaviek armády a je používané vojenskými jednotkami po celom svete. Technologické, materiálne know-how a bohaté konštrukčné zručnosti a skúsenosti zaručujú odolnosť a spoľahlivosť.

Čepeľ typu clip point je vyrobená z pružinovej uhlíkovej ocele kalenej do tvrdosti 55 HRC. Čepeľ je ošetrená čiernou povrchovou úpravou e-coating, ktorá eliminuje nežiaduce odlesky a zamedzuje korózii.
Rukoväť je vyrobená z hladkého polyméru, je ergonomická, guľatá a drážky po obvode dodávajú istotu úchopu. Na konci rukoväte sa nachádza otvor k prevlieknutiu šnúry, či už ako ozdoby, alebo ako istenie na zápästí.
Nôž je na rukoväti opatrený dvojitou záštitou - ochranou proti skĺznutiu prstov na čepeľ. Zakončenie rukoväte sa rozširuje a bezpečne tak bráni vykĺznutiu noža z ruky pri práci.

Nôž je dodávaný s praktickým a odolným opaskovým puzdrom z odolného a nárazu-vzdorného polyméru. Opaskový prievlak umožňuje puzdro upevniť na opasky o šírke až 6 cm. Puzdro je na vnútornej strane vybavené klipom smerujúcim proti smeru zasunutia noža, ktorý umožňuje zapretie palca a tým ľahké a rýchle tasenie noža jednou rukou.

Dĺžka čepele - 165 mm
Dĺžka rukoväte - 125 mm
Celková dĺžka - 290 mm
Hmotnosť - 206 g
Materiál čepele - oceľ (55 HRC)
Materiál rukoväte - polymér
Materiál puzdra - polymér

  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť