MeoPro Optika HD 8x42

Novinka
Cena s DPH:
317,00 €
Cena bez DPH:
264,17 €
Obj. čislo:
930451
-+

MeoPro Optika HD 8x42

Nový rad binokulárnych ďalekohľadov Optika HD od výrobcu Meopta.

Ľahký a súčasne robustný ďalekohľad je vybavený novo navrhnutým puzdrom zo zliatiny horčíka a hliníka s pogumovaným vonkajším povrchom, ktoré je odolné proti nárazom a súčasne má moderný vzhľad. Technicky vyspelé objektívy, ktoré majú vysoké rozlíšenie v kombinácii s dielektrickými povlakmi pre fázovú korekciu, zabezpečujú neuveriteľnú úroveň jasu, vynikajúcu vernosť farieb, celoplošnú ostrosť a zvýšený kontrast, vďaka čomu lovcom poskytujú lepšiu viditeľnosť aj pri zhoršených svetelných podmienkach.Otočne nastaviteľné očnice binokulárnych ďalekohľadov radu Optika HD sú vyrobené z kovu a opatrené mäkkým pogumovaním vonkajšieho povrchu, vďaka čomu sú mimoriadne odolné a pohodlne použiteľné, pri minimálnom nebezpečenstvo poškodenia v teréne. Rovnako ako všetky binokulárne ďalekohľady Meopta sú aj ďalekohľady radu Optika HD naplnené dusíkom a úplne utesnené, vďaka čom poskytujú dokonalú ochranu proti zahmlievaniu a vnikaniu vlhkosti aj pri používaní v najnáročnejších podmienkach.

Fotogaléria k produktu MeoPro Optika HD 8x42

ParameterHodnota
Zväčšenie8 x
Optický priemer objektívu42 mm
Zorné pole7,5 °
Vzdialenosť výstupnej pupily17 mm
Minimálna pozorovacia vzdialenosť (m/ ft) 2,5 / 8,2
Priemer výstupnej pupily5,2 mm
Súmrakový faktor18,3
Svetelná priepustnosť denná88%
Svetelná priepustnosť súmraková 85%
Interpupilárna vzdialenosť 56 / 74 mm
Dioptrická korekcia-4 / 4 D
Výška (mm / in)138 / 5,4
Šírka (mm / in) 127 / 5
Hĺbka (mm / in)49 / 1,9
Hmotnosť - bez krytiek a popruhu (g / oz)650 / 22,9
  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť