LED LENSER Inteligentné púzdro na baterku

Výpredaj - 41%
Cena s DPH:
27,00 € 15,90 €
Cena bez DPH:
22,50 € 13,25 €
Obj. čislo:
921485
-+

LED LENSER Inteligentné púzdro na baterku

Inteligentné puzdro LED LENSER nielen bezpečne drží a chráni vašu baterku, ale je tiež dodávané so štyrmi farebnými šošovkami filtra, ktoré je možné použiť na samotné puzdro.

Púzdro je kompatibilné s LED LENSER P7, P7.2, P7R, T7, T7.2, T7M, M7R, M7 a L7. Štyri filtre sú ČERVENÉ pre zachovanie nočného videnia, ZELENÉ pre pozorovanie voľne žijúcich živočíchov, MODRÉ pre sledovanie a ŽLTÉ pre lepšiu viditeľnosť v hmle.

Inteligentné puzdro má klapku, ktorá sa upevňuje cez baterku pomocou cvočky a horná časť puzdra má kruhový plastový krúžok, ku ktorému je filter pripevnený. Pri nasadenom kryte filtra je možné baterku používať aj v puzdre, pretože otvor na spodnom konci umožňuje ľahký prístup k tlačidlu zadného krytu. Krása tohto púzdra je všestranná, pretože môžete použiť baterku s filtrom, alebo ju môžete ľahko vybrať z vrecka, ak chcete využiť iba štandardný biely lúč bez filtra.

360 ° otočná spona na opasok znamená, že sa dá umiestniť v akomkoľvek uhle na opasku, čo môže byť užitočné najmä vtedy, ak si chcete sadnúť, aby by ste mohli púzdro vodorovne posúvať. Filter sa dá tiež vybrať z vrchu vrecka a použiť priamo na baterke.

Súčasťou balenia je iba jedno puzdro filtra, takže ak chcete zmeniť farbu filtra, je potrebné vymeniť farbu sklenenej šošovky. Pokyny nájdete nižšie. Doplnkové filtračné šošovky, ktoré sa nepoužívajú, môžu byť ľahko uložené v zadnej časti púzdra v elastických vreckách tesne pod sponou na opasok, takže ich vždy máte po ruke, ak potrebujete vymeniť farbu šošovky.

INŠTALÁCIA:
Gumový držiak, v ktorom sú umiestnené sklenené šošovky, zvykne byť dosť tvrdý, avšak toto bolo zmenené a kryt je teraz o niečo menej tuhý, čo uľahčuje vloženie šošoviek, pretože guma sa k nemu viac ohýba. Odporúčame vložiť jednu stranu filtra najskôr pod hrebeňovú časť a potom jemne zatlačiť filter na druhú stranu, v prípade potreby ohnúť kryt tak, aby sa okolo neho zmestil. Vezmite prosím na vedomie, že šošovky sa môžu potenciálne zlomiť, ak sa na ne pôsobí príliš veľkou silou, pretože sú vyrobené zo skla, preto pri ich montáži treba postupovať opatrne.

KOMPATIBILNÉ MODELY
Vhodný na použitie s baterkami P7, P7.2, P7R, T7, T7.2, T7M, M7R, M7 a L7.

Fotogaléria k produktu LED LENSER Inteligentné púzdro na baterku

  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť