Kolimátor NOBLEX NV G

Cena s DPH:
470,00 €
Cena bez DPH:
391,67 €
Doba dodania:
Do 10 dní
Obj. čislo:
55770

Kolimátor NOBLEX NV G

Robustný a presný kolimátor s extrémne veľkým zorným poľom, určený pre použitie na dlhých guľových a brokových zbraniach, ale taktiež na krátkych ručných zbraniach

Najnovší model NV G z dielne NOBLEX dopĺňa úspešnú rodinu Reflex Sight. V porovnaní s konvenčnými zameriavačmi kolimátorového typu bolo pozorovacie okno zväčšené o veľkorysých 66%, aby sa umožnil ešte lepší výhľad na cieľ. Intenzita červenej bodky sa manuálne nastavuje v 22 samostatných krokoch. Vďaka obrovskému rozsahu kontrastu je kolimátor NV G vhodný nielen na použitie na extrémne jasnom slnečnom svetle, ale môže byť dokonca kombinovaný s technológiou nočného videnia.

S ohromným zorným poľom a červenou bodkou 3,5 MOA sú splnené aj najvyššie očakávania poľovníkov. NV G dokazuje vynikajúcu výkonnosť aj pri streľbe na dlhšie vzdialenosti pri nadhánkovom love. Športoví strelci a strelci z pištole sú ohromení veľkým zorným poľom pri rýchlej streľbe s vysokou kadenciou výstrelov. Neprítomnosť tubusu, alebo veľkej nastavovacej jednotky zabezpečuje jasný pohľad na cieľ. Dizajn a veľkosť kolimátora zaručujú maximálnu dokonalosť a bezpečnosť pri streľbe.

Optický systém bol novo vyvinutý na vytvorenie ostro ohraničenej červenej bodky. Všetky optické povrchy boli ošetrené vysoko účinným antireflexným povlakom, aby sa minimalizovali odrazy svetla. Na ďalšie zvýšenie jasu červenej bodky sa použil čiastočne priepustný spektrálny povlak na vnútornej strane hlavnej šošovky.

Špeciálny hydrofóbny povlak umožňuje ľahko sa zbaviť nečistôt a dažďových kvapiek. Pomocou laterálne (na boku) integrovaných ovládacích tlačidiel je možné nastaviť intenzitu červenej bodky v akejkoľvek svetelnej situácii, bez ohľadu na to, aká kritická je.

Dômyselná elektronická koncepcia zaručuje extrémne nízku spotrebu energie a dlhú prevádzkovú dobu 2 000 hodín z jednej lítiovej batérie CR2032.
Osvedčená montážna konzola je kompatibilná pre širokú škálu držiakov dostupných na celom svete.
ParameterHodnota
Prekrytie cieľa v cm / 100m3,5 (10 cm / 100 m)
Veľkosť priehľadového okienka (mm)25 x 20 mm
Zväčšenie1,07 x
Nastavenie nulovej paralaxy (m) 40
Miera prekrývania v závislosti od modelu10 cm / 100 m
Hodnota úpravy podľa dielika stupnice (cm / 100m)3
Rozsah výškového nastavenia± 360 cm / 100 m
Rozsah bočného nastavenia± 270 cm / 100 m
Teplotný rozsah použitia (°C)-25°C - + 40°C
Teplotný rozsah uskladnenia (°C) -40°C - + 70°C
Hmotnosť (g)36
Šírka (mm) 32,0
Výška (mm)31,4
Dĺžka (mm)46,0
Batéria / počet 3V, CR 2032 / 1
Vodotesnýáno
  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť