Výrobky firmy Recknagel

Výrobky firmy Recknagel Rozšírená ponuka a novinky.

Firma Recknagel tento rok vydala nový hlavný katalóg č.9 ,ktorý obsahuje niekoľko nových produktov. Novinkou v ponuke sú oceľové Picatinny lišty. K modelom na Mauser K98 (aj s náklonom 20MOA), Remington 700 short a long (obidve aj s náklonom 20MOA) a Sauer 202 Standard, pribudli Antonio Zoli 1900, FN Browning BAR a Maral, Mauser M12 , Sauer 202 s náklonom 20MOA a Sauer 202 Magnum.

Novinkou sú dvojdielne montáže na Picatinny/Weaver profil, ktoré majú predný diel s odskokom a krúžkami D=26, 30, 34 a 36mm resp.  Zeiss lišta PR45° (Meopta, Docter ), Swarovski Rail, Schmid&Bender Schiene. Zadný diel aj s možnosťou bočného posunu - suport.  Ponuka sa rozšírila aj o montáže s priemerom krúžkov 34 a 36mm

                                                                 

     

  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť