Novinky z Meopty

Novinky z Meopty

MeoStar B1 10x42 HD
Optické prvky označované HD (fluoridové sklá) stavia nový
MeoStar HD na špičku medzi nejlepšími ďalekohľadmi na svete.

Ďalekohľad MeoStar B1 42 mm HD ponúka univerzálny výkon v kompaktnom a ergonomickom prevedení. Špičkový optický systém vyvinutý pre potreby náročných uživateľov v kombinácii s robustnou mechanikou robí z tohoto ďalekohľadu jeden z nejvýkonnejších modelov na súčastnom trhu. Technológia antireflexných vrstiev MeoBright 5501 aplikovaných depozíciou za pomoci iónov zaisťuje brilantný, krištálovo čistý obraz pri pozorování aj za tých nejnáročnejších svetelných podmienok.

Objektív obsahuje 2 šošovky z nízkodisperzného fluoridového skla, ktoré vďaka svojim špeciálnym optickým vlastnostiam umožňujú významne vyššie potlačenie chromatickej aberácie u pozorovaných objektov a prinášajú maximálne rozlíšenie a kontrast s verným farebným podaním v celom zornom poli.
Všetky binokuláre radu MeoStar B1 sú vodotesné,  plnené ochrannou dusíkovou atmosférou.
10x42 HD - Určený pro pozorovanie drobných detailov alebo veľmi vzdialených cieľov.
____________________________________________________________________________________________________________

BALISTICKÉ TOČÍTKO - Nové balistické točítko pre puškohľady MeoStar (BHT) pomáha strelcovi spoľahlivo a presne nastaviť bod zásahu terča v rôznych vzdialenostiach. Umožňuje nastaviť polohu zámerného bodu pre tri rôzne vzdialenosti buď pri nastreľovaní zbrane, alebo pomocou špeciálne vyvinutej balistickej kalkulačky na webových stránkach športovej optiky Meopta. Balistické točítko je navrhnuté pre najpredávanejšie puškohľady Meopta MeoStar a dodá vám istotu presného zásahu.

  Cena bez DPH
  0 ks za 0,00 €
  Cena s DPH
  0 ks za 0,00 €
  Navrch stránky

  UPOZORNENIE

  Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

  Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites.

  Vstúpiť